Gradinita Cresa judet Neamt

Gradinita Cresa judet Neamt: Copilul tau trebuie sa mearga la gradinita/cresa? Nu stii ce gradinita/cresa sa-l inscrii? Gradinite si cresele partenere ofera copiilor un loc care favorizeaza invatarea, dezvoltarea si starea de bine a fiecarui copil aflat in grija dansilor, precum si servicii de ingrijire si supraveghere copii cu varste intre 0 - 3 ani, cu program normal sau prelungit. Tratam copiii cu respect intr-un mediu primitor si curat, cu activitati multiple, bine planificate, in functie de nevoile si interesele fiecarui copil.. Gradinita Cresa judet Neamt din localitatile Bicaz, Piatra Neamt, Roman, Roznov, Targu Neamt.

Gradinita • Cresa • AfterSchool • Ingrijire Supraveghere Copii • Educatie Copii - Neamt

• Gradinita Cresa Piatra Neamt

Gradinita • Cresa • AfterSchool Piatra Neamt